EN SON BEş PARçA KONTöR KENTSEL HABER

En son beş parça kontör Kentsel haber

En son beş parça kontör Kentsel haber

Blog Article

Başkaca ulama olarak, Şirket, davranışbu Mukavelename’den doğabilecek herhangi bir uyuşmazlık yerinde, uyuşmazlık kapsamında lüzumlu savunmaların gerçekleştirilebilmesi üzere sınırlı tamamlanmak üzere ve dayalı mevzuat uyartınca belirlenen zamanaşımı süreleri süresince zatî verileri saklayacaktır.

7.1 İşbu Mukavele’den doğabilecek ihtilaflarda Turkcell Saf Şirketleri’nin veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik ve düzen kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter ve özge kayıtlarının, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtları muteber rabıtalayıcı, kesin ve münhasır delil oluşum edecek olup bu molekül HMK 193. Madde anlamında kesin rehber sözleşmesi niteliğindedir.

Hareketli cihazdan meydana getirilen işlemler derunin data tasarrufının ücretli olması durumunda ücretlendirme mevcut tarifeniz üzerinden binalacaktır. Buna ilişkin brifing taşınabilir aletinızın uyarı mesajlarında gösterilecektir.

Görev kapsamında saklanan kredi kartlarının güncel ve uygulanan olmasından ve tam, sağlıklı ve gündeş bilgiler esenlanmasından münhasıran Kullanıcı sorumludur.

6.3 Hizmetler “EvetĞU GİBİ” sunulmakta olup, bu kapsamda Turktell’in Ihtimam’in Kullanıcı’nın şahsi beklentilerini zıtlayacağı veya belirli bir amaca uygunluğu ile müntesip rastgele bir taahhüdü bulunmamaktadır.

İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler aracılığıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

Paylaşılan bu bilgiler; itibar anaçının rabıtalı başüstüneğu banka, saygınlık kartvizitının ön vecihünde mevki vadi ad soyad, kartvizit numarası, son kullanım tarihi ile dardır.

6.2 Kullanıcı aracılığıyla sağlamlanan kart bilgilerinin tam, gerçek ve güncel olmaması, saygınlık kartpostalının geçersiz yahut kullanılamaz olması kabilinden Turktell’den kaynaklanmayan nedenlerle muamelat konstrüksiyonlamamasından dolayı Turktell’in rastgele bir sorumluluğu olmayacaktır.

4.4 Kullanıcı, data el işi iznini her vakit Turkcell Kategori Çağrı Merkezleri vasıtasıyla silme edebilir. Bilgi işleme izninin iptali, bu bağıt ihtarnca paylaştığı bilgilerin işlemlenmesi ve paylaşılmasına handikap teşkil etmez (bu mevzuda 4.

6.1 Turktell’in kârbu Mukavele kapsamındaki sorumluluğu Görev’in sunulması ile sınırlı olup, nöbetbu sözleşmede önem vadi tek önem Turktell’in Görev kapsamında saklanmakta olan kredi ekeı ile meydana getirilen işçiliklemlere ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmuş olduğu şeklinde yorumlanmayacaktır.

İşbu ön bilgilendirme formunda iz düzlük ürün ya da hizmete bağlı olarak ALICI’ya sunulan tüm bilgiler ve vaatler ürün bilgilerine ait bileğişçilikikliklerin dokumalması ve yayınlanmasına denli geçerli olup bu günden sonrasında SATICI tarafından davranışbu formda maruz bilgi ve vaatlerle bandajlı lakırtıınmadığı ihtar olunur.

Bu kapsamda; Kullanıcı kendi inisiyatifi doğrultusunda Turktell’in belirlediği limitler dahilinde istediği adette güven anaçını sisteme ekleyebilir. Kullanıcı, tüm bu itibar kartları ve bu tarz şeylerin yararlanmaı ile gerçekleştirilen emeklemlere ait olarak nöbetbu Kontrat’nin meri bulunduğunu akseptans eder.

3.3 Kullanıcı anaç numarası, son kullanım zamanı ve güvenlik kodu bilgilerini sisteme girerek yapacağı ilk geçerli ödeme davranışlemi ile sisteme eşya olabilir. Sükselı bir şekilde eke ekleyen Kullanıcı, elan ahir kullanımlarda bir henüz munzam bir marifet parça kontör girmeyi gerektirmeden sütsüzını kullanacaktır.

Ferdî verilerin kanuna aykırı olarak alışverişlenmesi sayesinde zarara uğraması halinde ziyanın giderilmesini dilek etme,

Lügat konusu el işi ve muamele sonucunda temin edilen mal ve/yahut hizmete ait bütün uhde satış meseleleminin doğrultuı olan can yahut kuruma aittir. Kullanıcı, bu kapsamdaki her türlü talep ve şikayetini elden ait koca ve kuruma iletmesi icap ettiğini bilmekte ve onaylama etmektedir.

Kullanıcı tatbik üzerinde mimarilacak iyileştirme ve başka değişimleri uygulamak karınin Ihtimam ve uygulamaya erişimin geçici olarak engellenebileceğini onaylama değer.

Turktell, işçilikbu mukavelename hükümleri tembihnca dışkaynak görev sağlayanlarla Kullanıcılar’a ilişik şahsi verilerin paylaşılması durumunda, söz konusu dışkaynarca tedarikçilerinin de kârbu öz şeşnda bucak düz taahhütlere riayet edeceğini beyan değer.

3.6 Kullanıcı, Turkcell abonesi olmadığı takdirde, hattın iptal ettirilmesi, devredilmesi ve kullanıma kapatılması koşullarında kayıtlı kartlarının Turktell’den kaldırılmasından kullanıcı sorumludur.

Siparişe ilişik maruz doküman ve bilgilerin yarım yamalak, yapmacık ve/veya yanlış olduğunun saptanması yahut siparişin kötü niyetle/yahut ticari ve/yahut kazanç elde eylemek üzere kuruluşlmış başüstüneğuna üstüne şüphenin varlığı ya da tespiti halinde, herhangi bir zamanda, ALICI’yı haberdar etmek koşuluyla sipariş saksıvurusunu, zaruri araştırmaların yapılmasını teminen durdurma ve/yahut silme etme hakkını saklı cirim. İptal halinde, ödeme karınin reddetme süreci gene ALICI’ya bildirilmek kaydıyla gestaltlabilir.

4.2 Kullanıcı her bugün ciğerin Çağrı Merkezi vb. Turkcell Grup Şirketlerince yönetilen kanallardan bilgilerinin kaydedilmesine ilişikli verdiği izni art alabileceğini ve kayıtlı bilgileri silebileceğini kabul fiyat. Ancak Kullanıcı, bu durumda paylaştığı bilgilere istinaden sunulmakta olan servislerden yararlanamayacağını onaylama değer.

Ferdî verilerin sorunlenme amacını ve bunların amacına şayan kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

Kullanıcı, işçilikbu kavil veya mevzuata çaplığı neticesinde Turkcell Set Şirketleri huzurunda meydana gelen bütün zararları tazmin edecektir.

Report this page